kpb

Nie ma mowy! - pokaz przedpremierowy

piątek, 29 lipca 2016, godz. 19.05Zapraszamy na przedpremierowy pokaz komedii romantycznej o przeciwieństwach, które się przyciągają i o wrażliwości, która potrafi połączyć dwa bieguny, z Jasonem Sudeikisem (Millerowie, Dzień Matki) i Rebeccą Hall (Na zawsze twoja, Transcendencja) w rolach głównych.

W pozostałych rolach: Dianna Agron, Blythe Danner, Joe Manganiello, Griffin Dunne.

BILETY:
18 zł
(normalny) | 14 zł (ulgowy) | 12 zł (seniorzy)


NIE MA MOWY! | TUMBLEDOWN
reż. Sean Mewshaw, USA/Kanada 2015, 105' (premiera: 5 sierpnia 2016)

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hannah wciąż żyje jego życiem, próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym, bezpiecznym świecie pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje dzieli wszystko. Czy mimo to uda im się wspólnie napisać biografię muzyka i rozpocząć nowy rozdział ich własnej historii?

Reżyser o filmie: Zawsze myślałem o Nie ma mowy! jako o historii trójkąta miłosnego pomiędzy mężczyzną, kobietą i duchem. W końcu i Hannah, i Andrew kochają Huntera - tyle że każde na swój sposób. Chciałem opowiedzieć, jak dzielenie tej wspólnej pasji może ich zbliżyć. Postanowiłem zaryzykować, przywołując postać zaginionego mężczyzny jedynie poprzez jego głos i muzykę, bez zwyczajowych retrospekcji. Czułem, że dzięki temu publiczność zechce się o nim dowiedzieć czegoś więcej i poczuje pustkę otaczającą Hannę.

Bookmark and Share

archiwum