kpb

Baranki w pieluchach - Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham

czwartek, 29 września, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 29 września, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na film Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham  – poruszający dokument w reżyserii Pawła Łozińskiego.

 

BILETY: tylko 12 zł

 

NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM | NAWET NIE WIESZ, JAK BARDZO CIĘ KOCHAM
reż. Paweł Łoziński, Polska 2016, 84’ Krakowski Festiwal Filmowy 2016:
Konkurs Polski - Srebrny Lajkonik dla najlepszego filmu dokumentalnego

Co kryje się pod słowem "miłość"? Dwie kobiety spotykają się w gabinecie psychoterapeuty. W intymnym dialogu trzech osób dawne urazy i głęboko ukryte emocje powoli wychodzą na powierzchnię. Terapeuta zabiera bohaterki w trudną podróż ku polepszeniu ich relacji.
Dokument Pawła Łozińskiego, jednego z najbardziej znanych polskich dokumentalistów, to opowieść o psychoterapii jako kruszeniu międzyludzkich murów i rozbrajaniu uczuciowych pułapek. Odważne i mądre kino.

 

ZWIASTUN:


 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                       

Bookmark and Share

archiwum