kpb

Dojrzałe Kino: Nowy początek

środa, 23 listopada, godz. 10.30 (!)

 

 

W środę (23 listopada) wyjątkowo o godzinie 10.30 zapraszamy dojrzałych widzów na kolejny pokaz Dojrzałego Kina! W programie najnowszy film Denisa Villeneuve Nowy początek - thriller science-fiction, przy którym Bliskie spotkania trzeciego stopnia wydadzą się bajką dla dzieci. W rolach głównych Amy Adams, Jeremy Renner i Forest Whitaker.

 

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.pl

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

BILETY dla seniorów: tylko 12 zł!

 

O FILMIE:

NOWY POCZĄTEK | ARRIVAL
reż. Denis Villeneuve, USA 2016, 116’

(in English with Polish subtitles)

MFF w Wenecji 2016: udział w konkursie głównym, Nagroda Arca Cinemagiovani (Denis Villeneuve), Future Film Festival Digital Award (Denis Villeneuve)

Wybitna lingwistka Louise Banks (Amy Adams) zostaje wezwana przez siły obronne kraju, by spróbować porozumieć się z wysłannikami innej cywilizacji po tym, jak gigantyczny obiekt zawisł nieruchomo tuż nad Ziemią. Nikt tak naprawdę nie wie, czy obcy przybyli na Ziemię w celach pokojowych czy może są zwiastunem inwazji. W zespole badawczym wspomagają ją pułkownik Weber (Forest Whitaker) i wybitny fizyk Ian Donnelly (Jeremy Renner).

 

ZWIASTUN:

 

 
zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  
       


PARTNERZY:

  
            

     

 
          

Bookmark and Share

archiwum