kpb

Baranki w Pieluchach: Nieznajoma dziewczyna

czwartek,  15 grudnia 2016, godz. 11.00

 

 

W czwartek (15 grudnia)  zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz najnowszego filmu braci Dardenne Nieznajoma dziewczyna. To portret typowej belgijskiej klasy średniej, zamkniętego środowiska lekarskiego skupionego wokół swojej pracy. Przypadkowa śmierć tytułowej nieznajomej dziewczyny pozwala zajrzeć do świata, z którego istnienia mało kto zdaje sobie sprawę.

 

Bilety tylko 12 zł!

 

O FILMIE:

NIEZNAJOMA DZIEWCZYNA | LA FILLE INCONNUE

reż. Jean-Pierre i Luc Dardenne, Belgia 2016, 106'

MFF w Cannes 2016: udział w konkursie głównym

Kiedy lekarka Jenny uczy swojego praktykanta przestrzegania godzin pracy, jeszcze nie wie, że respektowanie tych zasad wkrótce zmieni i jej życie. A stanie się tak, ponieważ do jej drzwi - już po godzinach pracy - zapuka pewna młoda kobieta...
Jenny nie otworzy, a nazajutrz, na placu budowy blisko kliniki, w której pracuje, policja znajdzie ciało tajemniczej kobiety. Teraz - trapiona wyrzutami sumienia - Jenny chce na własną rękę ustalić tożsamość zmarłej i zapewnić jej godny pochówek.  

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum