kpb

La La Land - pokazy przedpremierowe

6-7 stycznia 2017, godz. 19.00

|| La La Land - preview screenings

January 6-7, 7 p.m.

 

 

Zapraszamy na dwa przedpremierowe pokazy faworyta w wyścigu po tegoroczne Oscary - widowiskowego filmu muzycznego La La Land w reżyserii Damiena Chazelle.

W rolach głównych wystąpili Emma Stone oraz Ryan Gosling jako para marzycieli, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Dzieło twórcy błyskotliwego filmu Whiplash nominowano do Złotych Globów w aż siedmiu kategoriach, a Emma Stone zdobyła Puchar Volpi dla najlepszej aktorki na MFF w Wenecji. Ten magiczny spektakl dźwięków i barw przywraca wiarę w niemal zapomniany gatunek filmowy.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 13 zł (senior)

 

O FILMIE:

LA LA LAND | LA LA LAND
reż. Damien Chazelle, USA 2016, 128’

(in English with Polish subtitles)

Złote Globy 2017: 7 nominacji - najlepsza komedia lub musical, najlepszy aktor w komedii lub musicalu (Ryan Gosling), najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Emma Stone), najlepszy reżyser (Damien Chazelle), najlepszy scenariusz (Damien Chazelle), najlepsza muzyka (Justin Hurwitz), najlepsza piosenka (City Of Stars, wyk. Ryan Gosling)
MFF w Wenecji 2016: Puchar Volpi dla najlepszej aktorki (Emma Stone), nominacja do Złotego Lwa za najlepszy film
MFF w Toronto: Nagroda Publiczności
Nagrody Stowarzyszenia Nowojorskich Krytyków Filmowych: najlepszy film (Damien Chazelle)
Nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Los Angeles: najlepsza muzyka (Justin Hurwitz)

Na tle kolorowego i tętniącego życiem Los Angeles rozgrywa się romantyczna historia dwojga marzycieli, którzy próbują zrealizować swoje sny o karierze w showbiznesie. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na swoją szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

| Emma Stone and Ryan Gosling follow their dreams in a spectacular musical film by the creator of Whiplash.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum