kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2017): Przygody Błękitnego Rycerzyka

Przygody Błękitnego Rycerzyka + warsztaty florystyczne

niedziela, 26 lutego 2017, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 26 lutego, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Baranki Dzieciom! Wspólnie z Błękitnym Rycerzykiem i jego dzielnym Giermkiem najmłodsi będą ratować przyjaciół z opresji. Po seansie, warsztaty florystyczne poprowadzi Anna Karlińska.

 

PROGRAM:

PRZYGODY BŁĘKITNEGO RYCERZYKA - zestaw bajek
reż. varia, Polska 1963-64 ok. 41’
+ warsztaty florystyczne

Wzorowany na opowieściach i balladach rycerskich serial animowany dla dzieci, którego akcja toczy się w świecie owadów. Jeden z nich, Błękitny Rycerzyk wędrując po świecie walczy z wrogami, ratuje z opresji księżniczki i swojego dzielnego Giermka.

Odcinki: ROMANTYCZNA PRZYGODA | GIERMEK | KARAWANA | CZARNOKSIĘŻNIK

Warsztaty florystyczne dla dzieci to nowatorska odmiana zajęć plastycznych, inspirujących dzieci do poznawania świata przyrody. Dzieci, stykając się z żywym materiałem roślinnym, mają okazję nauczyć się staranności i dbałości o rośliny. Na warsztatach będą poznawać kwiaty, wąchać je, dotykać, oglądać jak są zbudowane.

Zajęcia poprowadzi Anna Karlińska - absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka. 

 

BILETY: 10 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl 

 

Bookmark and Share

archiwum