kpb

Baranki w Pieluchach: Ukryte działania

czwartek, 9 marca 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (9 marca) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Ukryte działania - mało znanej historii trzech Afroamerykanek, które pomogły wysłać w kosmos pierwszego amerykańskiego astronautę. W rolach głównych wystąpiły Taraji P. Henson (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona), Octavia Spencer (Służące) oraz Janelle Monáe (Moonlight), którym towarzyszą m.in. Kevin Costner, Jim Parsons i Kirsten Dunst.

 

Bilety: 14 zł

 

O FILMIE:    

UKRYTE DZIAŁANIA | HIDDEN FIGURES
reż. Theodore Melfi, US 2016, 127’

(in English with Polish subtitles)

 

 

Oscary 2017: nominacje dla najlepszego filmu, najlepszej aktorki drugoplanowej (Octavia Spencer), najlepszego scenariusza adaptowanego (Allison Schroeder, Theodore Melfi)
Złote Globy 2017: nominacja dla najlepszej aktorki drugoplanowej (Octavia Spencer) i najlepszej oryginalnej ścieżki dźwiękowej (Hans Zimmer, Pharrell Williams, Benjamin Wallfisch)
Hollywood Film Awards 2016: nagroda Spotlight (Janelle Monáe)
National Board of Review 2016: najlepszy zespół aktorski
MFF w Palm Springs 2017: najlepszy zespół aktorski

 

Niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos  pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum