kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Personal Shopper

czwartek, 23 marca 2017, godz. 23.00

 

 

W czwartek, 23 marca, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz filmu Personal Shopper - niekonwencjalnego thrillera Oliviera Assayasa z Kristen Stewart w roli osobistej stylistki gwiazdy świata mody, która skrywa mroczną tajemnicę. To już drugi projekt Assayasa z amerykańską aktorką po wspaniale przyjętym filmie Sils Maria, za rolę w którym Stewart nagrodzono francuskim Cezarem.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

O FILMIE:

PERSONAL SHOPPER | PERSONAL SHOPPER
reż. Olivier Assayas, Francja/Niemcy 2016, 105'

MFF w Cannes Cannes 2016 – najlepszy reżyser (Olivier Assayas)
Cezary 2017 - nominacja dla najlepszego reżysera (Olivier Assayas)

 

Maureen jest osobistą stylistką wielkiej gwiazdy świata mody. Mieszka w Paryżu i w tamtejszych ekskluzywnych butikach wyszukuje dla swojej pracodawczyni najlepsze kreacje i biżuterię. Maureen skrywa jednak mroczną tajemnicę. Dziewczyna jest medium i nocami, w posiadłości położonej na uboczu, próbuje się skontaktować ze zmarłym przed trzema miesiącami bratem-bliźniakiem, z którym dzieliła zdolność komunikacji z duchami. W międzyczasie ktoś nieznajomy zaczyna wysyłać bohaterce niepokojące wiadomości.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY:


             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

      

          

 

Bookmark and Share

archiwum