kpb

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej - pokaz promocyjny

wtorek, 13 czerwca 2017, godz. 15.00

 

 

We wtorek, 13 czerwca, zapraszamy nauczycieli na specjalne spotkanie, promujące projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w roku szkolnym 2017/18 oraz na bezpłatny pokaz filmowy. 

Wstęp wolny!

 

W Kinie Pod Baranami rozpoczęliśmy zapisy do nowej edycji programu filmowego dla szkół, w ramach którego oferujemy cykle edukacyjne dostosowane do wszystkich poziomów kształcenia.
 
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekt o wieloletniej tradycji, który powstał z myślą o edukacji filmowej młodych widzów. Ambitne, niekomercyjne kino, spotkania z gośćmi, prelekcje, dyskusje i warsztaty, interdyscyplinarne materiały dydaktyczne - to wszystko czeka na uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w kinach realizujących projekt w całej Polsce.
 
Podczas spotkania 13 czerwca przedstawimy projekt Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na rok szkolny 2017/18, zaprezentujemy przedpremierowo film oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Na spotkaniu opowiemy Państwu m.in. o idei programu, metodach pracy z filmem, filmowych cyklach tematycznych, zapisach do programu oraz specjalnych profitach dla uczniów i nauczycieli biorących udział w Nowych Horyzontach Edukacji Filmowej. Otrzymają Państwo także najnowszy katalog NHEF na rok szkolny 2017/18

 

Zgłoszenia na pokaz przyjmujemy do 12 czerwca
mailowo:
kaja@kinopodbaranami.pl
lub telefonicznie: 604708839.

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Spot NHEF 2017/2018:

Bookmark and Share

archiwum