kpb

Baranki w Pieluchach: Manchester by the Sea

czwartek, 15 czerwca 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (15 czerwca) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Manchester by the Sea - poruszającej historii mężczyzny, który wraca w rodzinne strony, aby zająć się osieroconym bratankiem. Dzieło Kennetha Lonergana zostało nominowane do Oscarów w sześciu kategoriach, zdobywając ostatecznie dwie statuetki, w tym dla grającego główną rolę Casey'a Afflecka.

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

MANCHESTER BY THE SEA | MANCHESTER BY THE SEA
reż. Kenneth Lonergan, USA 2016, 135'

(in English with Polish subtitles)

Oscary 2017: najlepszy aktor pierwszoplanowy (Casey Affleck), najlepszy scenariusz oryginalny (Kenneth Lonergan)
Nagrody BAFTA 2017: najlepszy aktor pierwszoplanowy (Casey Affleck), najlepszy scenariusz oryginalny (Kenneth Lonergan)
Złote Globy 2017: najlepszy aktor w dramacie (Casey Affleck), cztery inne nominacje
Nagrody Critics Choice 2016: najlepszy aktor (Casey Affleck), najlepszy scenariusz oryginalny (Kenneth Lonergan), najlepszy młody aktor (Lucas Hedges)
Nagrody Gotham 2016: najlepszy aktor (Casey Affleck)
Nagrody National Board of Review 2016: najlepszy film, najlepszy aktor (Casey Affleck), przełomowa rola (Lucas Hedges), najlepszy scenariusz oryginalny (Kenneth Lonergan)
 

Lee Chandler (Casey Affleck) prowadzi dosyć monotonne i samotne życie pracując jako dozorca w Bostonie. Codzienną rutynę przerywa nagła śmierć jego starszego brata Joe’go (Kyle Chandler). Zaskoczony wiadomością, że brat powierzył mu opiekę nad swoim synem Patrickiem (Lucas Hedges), Lee rzuca wszystko i wraca w rodzinne okolice, do niewielkiego rybackiego miasteczka Manchester-by-the-Sea. Mężczyzna musi zająć się osieroconym nastoletnim bratankiem i zmierzyć się z wydarzeniami z przeszłości, które sprawiły, że rozstał się z żoną – Randi (Michelle Williams) i opuścił miasteczko, w którym wyrastał.

 

ZWIASTUN:

 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                     

Bookmark and Share

archiwum