kpb

Dojrzałe Kino: W starym dobrym stylu (przedpremierowo!)

środa, 28 czerwca 2017, godz. 11.00

 

  

 

W środę (28 czerwca) o godz. 11.00 zapraszamy dojrzałych widzów na ostatnie w tym sezonie spotkanie Dojrzałego Kina! W programie przedpremierowy pokaz filmu
W starym dobrym stylu - najnowszej produkcji Zacha Braffa (Powrót do Garden State) w doborowej obsadzie. W rolach głównych wystąpili Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin jako trzej zdesperowani przyjaciele, którzy postanawiają napaść na bank. Na ekranie partnerują im m.in. Christopher Lloyd i Matt Dillon.

 

Polską premierę filmu zaplanowano na 30 czerwca 2017 roku.

 

W ramach pożegnania zapraszamy wszystkich uczestników pokazu na lampkę wina.

 

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.pl

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

BILETY dla seniorów: 14 zł

 

O FILMIE: 

W STARYM DOBRYM STYLU | GOING IN STYLE
reż. Zach Braff, USA 2017, 96'

(in English with Polish subtitles)

Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

 

ZWIASTUN:

 

 
zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  
       


PARTNERZY:

  
            

     

 
       

Bookmark and Share

archiwum