kpb

Kino Dzieci: Superagentka + warsztaty z Matplanetą

Superagentka + warsztaty z Matplanetą

niedziela, 24 września 2017, godz. 10.00 

 W niedzielę, 24 września, w ramach 4. Festiwalu Filmowego KINO DZIECI, mali wielbiciele wielbicieli tajemnic odwiedzą biuro detektywistyczne ciekawskiej AC w filmie rysunkowym Superagentka. Po seansie, zapraszamy najmłodszych do wspólnego rozwiązywania łamigłówek podczas warsztatów z Matplanetą.

 

PROGRAM:

niedziela, 24 września 2017, godz. 10.00 (!)
4. FESTIWAL FILMOWY KINO DZIECI
SUPERAGENTKA | NABOSPIONEN
reż. K. von Bengtson, Dania 2017, 77’ dla dzieci w wieku: 6+
wersja językowa: dubbing PL
+ warsztaty z MATPLANETĄ

Spódnica, marynarka, krawat, kapelusz z szerokim rondem – od razu widać, że Agathe-Christine jest detektywem. Gdy przeprowadza się z rodziną do nowego miasta, natychmiast zakłada biuro detektywistyczne, a w lokalnym sklepiku dostaje pierwsze prawdziwe zlecenie: ma siedem dni na odkrycie, kto dokonuje drobnych kradzieży. Od razu ma podejrzanego! Jest pewna, że to Victor – wiecznie naburmuszony i tajemniczy chłopiec z sąsiedztwa. Ale czasem pozory mylą, a pierwszy trop nie musi być tym właściwym. Czy detektywistyczna zagadka może być okazją do zdobycia prawdziwego przyjaciela?


Warsztaty z Matplanetą to spotkanie z matematyką w działaniu. Matplaneta zaprasza dzieci do rozwiązywania różnych łamigłówek, godnych prawdziwego detektywa m.in. do odszyfrowania tajnych informacji przekazywanych między agentami oraz do rozpracowania matematycznej maszyny, ukrywającej informacje o drodze do skarbca...

 

BILETY:

14 zł

12 zł (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)

*Bilety dostępne w kasach Kina lub ONLINE.KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!

Bookmark and Share

archiwum