kpb

Kino Dzieci: Opowieści świnki + warsztaty z Matplanetą

Opowieści świnki + warsztaty z Matplanetą

niedziela, 1 października 2017, godz. 10.00 

 W niedzielę, 1 października, w ramach 4. Festiwalu Filmowego KINO DZIECI, zapraszamy na pokaz filmu Opowieści Świnki. To stworzona z myślą o maluchach zabawna animacja o niepokornym Waldemarze i jego zwierzęcych przyjaciołach z wioski Mullewapp. Po seansie, dzieciaki będą wspólnie rozwiązywać łamigłówki podczas warsztatów z Matplanetą.

 

PROGRAM:

niedziela, 1 października 2017, godz. 10.00 (!)
4. FESTIWAL FILMOWY KINO DZIECI
OPOWIEŚCI ŚWINKI | MULLEWAPP - EINE SCHÖNE SCHWEINEREI
reż. T. Stróżyk, Niemcy 2016, 72’ dla dzieci w wieku: 3+
wersja językowa: dubbing PL
+ warsztaty z MATPLANETĄ

W te urodziny przed Waldemarem wyzwanie poważniejsze niż zwykle. Do tej pory największą sztuką było to, by nie zjeść tortu przed czasem. Tym razem on i jego najlepsi przyjaciele – kogut Franz i mysz Johnny – muszą uratować farmę przed najazdem czwórki dzików wyjadających wszelkie zapasy. Przed tym gangiem nie uchowa się nawet stara marchewka, o torcie nie wspominając. Tylko jak dotrzeć na farmę, skoro dziki podstępem wyprowadziły ich w pole? Bohaterowie znajdują się nie wiadomo gdzie, a pewne jest tylko jedno – są daleko. Czasu jest mało. Czy przyjaciele zdążą przyjść farmie z odsieczą?


Warsztaty z Matplanetą to spotkanie z matematyką w działaniu. Matplaneta zaprasza dzieci do rozwiązywania różnych łamigłówek, godnych prawdziwego detektywa m.in. do odszyfrowania tajnych informacji przekazywanych między agentami oraz do rozpracowania matematycznej maszyny, ukrywającej informacje o drodze do skarbca...

 

BILETY:

14 zł

12 zł (dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób)

*Bilety dostępne w kasach Kina lub ONLINE.KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!

Bookmark and Share

archiwum