kpb

Edukacja filmowa w Kinie Pod Baranami 2017/2018

EDUKACJA FILMOWA W KINIE POD BARANAMI
Program Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej
Kino Pod Baranami
październik 2017 – kwiecień 2018

 

 

Już tylko do 30 września przyjmujemy zgłoszenia do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w Kinie Pod Baranami, który startuje od października. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego projektu!

 

Nasz program umożliwia dzieciom i młodzieży spotkanie z kinem oraz pogłębienie wiedzy na temat sztuki filmowej. Rozwija wrażliwość, przygotowuje do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą, a także rozbudza zainteresowanie sztuką filmową, uzupełniając jednocześnie szkolną edukację.

 

W ramach programu oferujemy cykle edukacyjne dostosowane do wszystkich poziomów kształcenia. Każde spotkanie składa się z prelekcji wygłoszonej przez zaproszonego gościa, projekcji filmu oraz dyskusji po seansie. Ponadto do wyświetlanych filmów przygotowaliśmy interdyscyplinarne materiały dydaktyczne dla nauczycieli.  Naszymi prelegentami są przede wszystkim filmoznawcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego

 

Karnet na cały cykl liczący 7 spotkań, kosztuje 77 zł. Istnieje również możliwość wykupywania biletów indywidualnych, osobno na każdy z seansów – koszty wynoszą wtedy 13 zł. Opiekunowie klas uczestniczą w spotkaniach nieodpłatnie.

 

Zapisy do programu przyjmowane są do 30 września 2017 roku.

Można ich dokonać przez stronę internetową  lub telefonicznie i mailowo u koordynatora programu (kaja@kinopodbaranami.pl, tel. 604708839).

 

Szczegółowe informacje na temat programu można znaleźć TUTAJ. 

Bookmark and Share

archiwum