kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Człowiek z magicznym pudełkiem (przepremiera!)

czwartek, 19 października 2017, godz. 23.00

 


fot. Bartosz Mrozowski/Alter Ego Pictures/Człowiek z magicznym pudełkiem

 

W czwartek, 19 października, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Na ekranie przedpremierowo Człowiek z magicznym pudełkiem w reżyserii Bodo Koxa (Dziewczyna z szafy) -  romans science-fiction z Piotrem Polakiem i Olgą Bołądź w rolach głównych.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Spotkanie poprowadzi Mateusz Słowik, student filmoznawstwa w Instytucie Sztuk Audiowizualnych UJ, członek Stowarzyszenia All In UJ.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 14 zł.

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE: 

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM | CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM
reż. Bodo Kox, Polska 2017, 106'


fot. Bartosz Mrozowski/Alter Ego Pictures/Człowiek z magicznym pudełkiem

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: udział w konkursie głównym, najlepsza muzyka (Sandro Di Stefano)
MFF w Cannes 2017: specjalne wyróżnienie za scenariusz w konkursie ScripTeast im. Krzysztofa Kieślowskiego

Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. XX wieku.

 

ZWIASTUN:

 

 
 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY:


             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

      

                  

 

 

 
Bookmark and Share

archiwum