kpb

Baranki Dzieciom (Jesień 2017): Parauszek i przyjaciele

Parauszek i przyjaciele + warsztaty florystyczne

niedziela, 22 października 2017, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 22 października, zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Baranki Dzieciom. Tym razem, zajączek Parauszek i jego kompani nauczą dzieciaki zasad działania w grupie, a po seansie warsztaty florystyczne z najmłodszymi poprowadzi Anna Karlińska.

 

PROGRAM:

niedziela, 22 października 2017, godz. 11.00
PARAUSZEK I PRZYJACIELE - zestaw bajek, 45’   
reż. Krzysztof Brzozowski, Polska 2013-2014

+ warsztaty florystyczne

Polska animacja lalkowa zrealizowana w technice poklatkowej. Tytułowy bohater to mały zajączek, mieszkający wraz z grupą przyjaciół w krainie zwanej Naszym Lasem. Kompanami Parauszka są: Zajączka Usia, Sroka Madzia, Łoś Łopatek, Bóbr Klepek, Wiewiórka Kitka, Wilk Waldek, Lis Fredek i Miś Benek. Losy dziewiątki bohaterów obserwuje wszechwiedząca, mądra Sowa Uhu, która komentuje wydarzenia z punktu widzenia dorosłego. Każdy z odcinków w przystępny dla dzieci sposób porusza takie problemy jak szacunek, przyjaźń, tolerancja, odwaga, wytrwałość czy mądrość. Dzięki perypetiom zwierzątek dziecięcy widzowie uczą się dobrego wychowania, zasad życia społecznego, działania w grupie, odpowiedzialności i wiary we własne siły. 

Odcinki: KLUCZ | KONCERT | SAMOLOT | LEKARSTWO


Warsztaty florystyczne dla dzieci to nowatorska odmiana zajęć plastycznych, inspirujących dzieci do poznawania świata przyrody. Dzieci, stykając się z żywym materiałem roślinnym, mają okazję nauczyć się staranności i dbałości o rośliny. Na warsztatach będą poznawać kwiaty, wąchać je, dotykać, oglądać jak są zbudowane.

Zajęcia poprowadzi Anna Karlińska - absolwentka Sztuki Ogrodowej na Uniwersytecie Rolniczym, projektantka ogrodów, z zamiłowania florystka i plastyczka. 

 

BILETY: 11 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!

 

Partnerzy cyklu:

                               

 

 

             

 

 

Cykl polecają:

CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

Bookmark and Share

archiwum