kpb

Baranki w Pieluchach: Party

czwartek, 18 stycznia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek (18 stycznia) odbędzie się kolejne spotkanie Baranków w Pieluchach. Zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz znakomitego komediodramatu Party w reżyserii Sally Potter.

 

Party to nagrodzona w Berlinie, błyskotliwa satyra, będąca jednocześnie wnikliwym studium miłości i polityki. Opowiada o losach pewnego skromnego przyjęcia zorganizowanego przez główną bohaterkę z okazji awansu. Wszystko staje na głowie, kiedy jej milczący dotąd mąż postanawia wyjawić gościom pewien sekret. W rolach głównych Kristin Scott Thomas, Patricia Clarkson, Timothy Spall, Cillian Murphy, Cherry Jones i Emily Mortimer.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

PARTY | THE PARTY
reż. Sally Potter, Wielka Brytania 2017, 71’

MFF w Berlinie 2017: konkurs główny, Nagroda Gildii Filmowców dla Sally Potter
MFF w Valladolid 2017: Nagroda Rainbow Spike dla Sally Potter
Nagrody British Independent 2017: najlepsza aktorka drugoplanowa (Patricia Clarkson)


Janet (Scott Thomas) organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans na ministrę zdrowia w brytyjskim rządzie. Wśród gości są sarkastyczna April (Clarkson) i jej mąż Gottfried (Ganz), zwolennik medycyny alternatywnej; para wyzwolonych lesbijek – Martha (Jones) oraz jej o kilkanaście lat młodsza partnerka Jinny (Mortimer) oraz dziwnie podenerwowany bankier Tom (Murphy), który zaczyna imprezę od wciągnięcia kreski kokainy w toalecie. Tymczasem mąż gospodyni, Bill (Spall), zdaje się kompletnie niezainteresowany całą sytuacją. Siedzi osowiały na środku salonu, bez słowa sączy wino i tylko od czasu do czasu puszcza ekscentryczną muzykę z płyty winylowej. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta...

 

ZWIASTUN:

  

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum