kpb

Baranki w Pieluchach: Cudowny chłopak

czwartek, 25 stycznia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 25 stycznia, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Cudowny chłopak - ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa R.J. Palacio z udziałem Julii Roberts i Jacoba Tremblay'a.

Cudowny chłopak Stephena Chbosky'ego to poruszająca opowieść o 10-letnim chłopcu ze zdeformowaną twarzą, który chce udowodnić rówieśnikom, że piękno to więcej niż wygląd. Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay (młody gwiazdor znakomitego Pokoju) w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

CUDOWNY CHŁOPAK | WONDER
reż. Stephen Chbosky, USA 2017, 113'

Nagrody BAFTA 2018: nominacja do nagrody za najlepszą charakteryzację

Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak zaczynając 5. klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia jednak, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”. Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w chłopcu siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

 

ZWIASTUN:

  

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           

    
                   

Bookmark and Share

archiwum