kpb

Baranki Dzieciom (Zima 2018): Przytul mnie

Przytul mnie + warsztaty plastyczne

niedziela, 28 stycznia 2018, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 28 stycznia, zapraszamy najmłodszych widzów na kolejne spotkanie w ramach nowego sezonu cyklu Baranków Dzieciom! Tym razem dzieci spędzą niedzielę wspólnie z sympatycznymi mieszkańcami lasu, czyli Małym Misiem i jego Tatą, bohaterami popularnego serialu animowanego Przytul mnie. Po seansie maluchy wezmą udział w warsztatach plastycznych pod okiem Justyny Droń

 

PROGRAM: 

niedziela, 28 stycznia 2018, godz. 11.00
PRZYTUL MNIE
- zestaw bajek, 40’
reż. Mateusz Jarmulski, Polska 2016

+ warsztaty plastyczne

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkrywają czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak uczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.
Przytul mnie to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relację między ojcem i synem. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą Misiem, a jego małym synkiem. Animacja uczy dzieci i rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje z innymi.

Odcinki: TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ | CZASEM | OPERACJA WEEKEND | KŁOPOTY Z BRZUSZKIEM | MÓJ TATA JELEŃ | CAŁA NAPRZÓD | NOWY SĄSIAD | ZIMA ZŁA

Warsztaty plastyczne poprowadzi - związana z Cricoteką - artystka i animatorka, Justyna Droń, która zajmuje się alternatywną edukacją artystyczną i szeroko rozumianą ekspresją twórczą.

 

BILETY: 11 zł

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w
Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie! 

 

Partnerzy cyklu:


                                                              

 

                               

 

         

 

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

Bookmark and Share

archiwum