kpb

Maria Callas - pokaz przedpremierowy

MARIA CALLAS (reż. Tom Volf)
- pokaz przedpremierowy

niedziela, 25 lutego 2018, godz. 15.00
Kino Pod Baranami

 

 

W niedzielę, 25 lutego, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Maria Callas w reżyserii Toma Volfa - dokumentalnej opowieści o niezapomnianej śpiewaczce operowej.

Maria Callas to nieznana historia najsłynniejszej diwy operowej wszech czasów, kobiety pełnej sprzeczności, spełnionej na scenie, ale szukającej wielkiego uczucia i uwięzionej w burzliwym trójkącie miłosnym. Reżyser Tom Volf stworzył fascynującą, pełną emocji opowieść z niepublikowanych dotąd materiałów, prywatnych filmów, kręconych dyskretnie ujęć i z najszczerszych, intymnych wyznań. Fragmenty listów Marii Callas czyta Krystyna Janda.

 

Polską premierę filmu zaplanowano na 2 marca 2018 r.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy)

Uwaga!

✰ Uczestnicy pokazu przedpremierowego będą mieli szansę zdobycia upominków od firmy Solar Company S.A.

 

O FILMIE:

MARIA CALLAS | MARIA BY CALLAS
reż. Tom Volf, Francja 2017, 113'

Wrażliwa i bezwzględna, ambitna i pełna kompleksów, wykorzystująca innych i wykorzystywana. Niewierna żona, porzucona kochanka. Kochająca jednego z najbogatszych mężczyzn na świecie, Aristotelisa Onasisa, z którym łączyło ją wielkie, namiętne uczucie, ale który wybierał między nią a piękną wdową po amerykańskim prezydencie, Jackie Kennedy. Tajemnice, skandale i plotki, który wpłynęły na życie wielkiej artystki. Jaka była tak naprawdę Maria Callas, o której do dziś krążą legendy?

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum