kpb

Letnie Tanie Kinobranie: Plakatobranie #12

środa, 25 lipca 2018, godz. 12.00-18.00

 


fot. Maciek Bernaś Photography

 

W środę, 25 lipca, od godziny 12.00 do 18.00 zapraszamy na dziesiątą edycję Plakatobrania, cyklicznego kiermaszu plakatów filmowych towarzyszącego Letniemu Taniemu Kinobraniu. Podczas tegorocznej edycji festiwalu ponownie otwieramy swoje archiwum, kryjące liczne niespodzianki.

 

Już od siedmiu lat udostępniamy widzom Kina Pod Baranami naszą kolekcję kinowych afiszy, zachęcając miłośników dobrego kina oraz zapalonych kolekcjonerów do wspólnego poszukiwania plakatowych perełek.

 

Każdy, kto 25 lipca kupi bilet na seans w Kinie Pod Baranami, będzie mógł wybrać dowolną ilość plakatów z kinowego archiwum. Nasze zbiory będą dostępne od godziny 12.00 do 18.00 na tarasie Pałacu pod Baranami. Czekać na Was będą plakaty ze starszych i nowszych filmów oraz festiwali goszczących na ekranach Kina. Do zdobycia będą również plakaty tegorocznego Kinobrania. 

 

Ale to nie wszystko! W tym roku wydarzeniu partneruje Off Radio Kraków, które zadba o muzyczny klimat wydarzenia: od 12.00 do 14.00 będzie z nami Eta Hox - DJ-ka, promotorka i dziennikarka radiowa związana z kolektywem Deep Impact Kraków. Wspiera nas również On Lemon Polska.

 

Uwaga!

W razie złej pogody, wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin.

 

 

12. LETNIE TANIE KINOBRANIE
29 czerwca - 30 sierpnia 2018
BILETY w cenie 8 zł.


::: SZCZEGÓŁOWY PROGRAM - TUTAJ :::

 

PARTNERZY:

        
  
                         

 

PATRONI:

      

            

 

       

Bookmark and Share

archiwum