kpb

Baranki w Pieluchach: Juliusz

czwartek, 20 września 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 20  września, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Juliusz - komedii Aleksandra Pietrzaka, do której scenariusz napisali Kacper Ruciński i Abelard Giza. W rolach głównych Wojciech Mecwaldowski i Jan Peszek. 

 

Reżyser nagradzanych krótkich metraży Mocna kawa wcale nie jest taka zła oraz Ja i mój tata, prezentowanego w ramach cyklu Najlepsze polskie 30', wraca z pełnometrażowym  komediowym debiutem. Juliusz to pełna fantastycznych dialogów, zabawna historia nauczyciela plastyki, który próbuje nakłonić swojego ojca-artystę do zmiany stylu życia. W roli głównej wystąpił  Wojciech Mecwaldowski, któremu towarzyszą Jan Peszek, Anna Smołowik i Rafał Rutkowski. W dodatkowych, zaskakujących rolach wystąpili Jerzy Skolimowski, Andrzej Chyra i Maciej Stuhr.

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

JULIUSZ | JULIUSZ
reż. Aleksander Pietrzak, Polska 2018, 98'


fot. Gigant Films

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2018: konkurs główny

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

Bookmark and Share

archiwum