kpb

Dojrzałe Kino: Nie ma nas w domu

środa, 20 listopada 2019, godz. 11.00


W środę, 20 listopada o godzinie 11.00, zapraszamy dojrzałych widzów na film Nie ma nas w domu - najnowsze dzieło Kena Loacha, dwukrotnego zdobywcy Złotej Palmy. Film poruszył publiczność festiwalu w Cannes, a przez krytykę został uznany za jeden z najlepszych filmów brytyjskiego mistrza.

 

Dojrzałe Kino to nie tylko seans filmowy - to także okazja do spotkania przy kawie, herbacie i ciasteczkach, dyskusji na temat zobaczonego tytułu oraz podzielenia się swoimi przemyśleniami na wspólnym blogu: www.dojrzalekino.pl. Gospodynią Dojrzałego Kina jest pani Redaktor Maria Malatyńska.

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

BILETY dla seniorów: 15 zł

 

Ze względu na duże zainteresowanie, pokaz filmu odbędzie się na dwóch salach: Czerwonej i Niebieskiej.
Na obu salach wyświetlona zostanie zapowiedź pani redaktor Marii Malatyńskiej.
Dyskusja nie odbędzie się.

 

O FILMIE:

NIE MA NAS W DOMU | SORRY WE MISSED YOU
(Ken Loach) GB/FR/BE 2019, 100'


Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.

 

ZWIASTUN:

 

Zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

    

     

PARTNERZY:

            

       

 
       

   

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum