kpb

Dojrzałe Kino: Wiatr. Thriller dokumentalny - pokaz filmu i spotkanie w ramach 59. KFF

środa, 29 maja 2019, godz. 11.00 

 

  

 

W środę, 29 maja o godzinie 11.00, zapraszamy dojrzałych widzów na wyjątkowy pokaz dokumentu o halnym - Wiatr. Thriller dokumentalny

Film prezentowany jest w ramach 59. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserem filmu, Michałem Bielawskim. 

Bilety dla seniorów w cenie 15 zł.

 

Dojrzałe Kino to cykl spotkań skierowany do starszych widzów. Co tydzień prezentujemy wybraną premierę, która poprzedzona jest prelekcją, a po seansie odbywa się dyskusja. Naszych widzów częstujemy kawą, herbatą i ciasteczkami. Gospodynią spotkań jest pani redaktor Maria Malatyńska.

 

Spotkania Dojrzałego Kina odbywają się co środę, w okolicach godziny 11.00. Uczestnicy cyklu prowadzą blog z recenzjami obejrzanych filmów: www.dojrzalekino.pl

 

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

 

BILETY dla seniorów: 15 zł

 

O FILMIE:     

WIATR. THRILLER DOKUMENTALNY | THE WIND. A DOCUMENTARY THRILLER
(Michał Bielawski) PL/SK, 75’ | D

Znalezione obrazy dla zapytania WIATR. THRILLER DOKUMENTALNY

Kiedy na Podhalu wieje halny, pozostawia za sobą zniszczone domy i lasy. Wpływa także na samopoczucie ludzi i zwierząt. Zafascynowani żywiołem twórcy dokumentu obserwują, jak niszczycielski wiatr zmienia życie lokalnych mieszkańców. Przed nami zanurzony w niesamowitej góralszczyźnie film grozy.

 

Zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

  
    

     

 

PARTNERZY:

  
       
  

       

 
       

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum