kpb

Kinobranie 2019 - Pokaz na dziedzińcu #2: Smak curry

Letnie Tanie Kinobranie 2019
- pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #2:
Smak curry (reż. Ritesh Batra)
Kino Pod Baranami
wtorek, 9 lipca 2019, godz. 21.30

 

 

We wtorek, 9 lipca, zapraszamy na dziedziniec Pałacu Pod Baranami na drugi pokaz plenerowy w ramach tegorocznego Letniego Taniego Kinobrania. Tym razem zobaczymy Smak curry - pełną subtelnych emocji historię dwojga ludzi, pragnących nadać życiu odrobinę smaku. Bilety na seans w cenie 8 zł.

 

Życie w Indiach jest jak hinduskie jedzenie - bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą.

 

 


fot. Sabina Szkarłat

Pokaz filmu odbędzie się na dziedzińcu renesansowego Pałacu pod Baranami przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
Do Waszej dyspozycji będą otwarte do późna bary i kawiarnie - pałacowi sąsiedzi Kina Pod Baranami. Odprężąjący nastrój gwarantowany!

 

BILETY: 8 zł - dostępne w kasach Kina oraz online.
*Miejsca są nienumerowane.

 

O FILMIE:

SMAK CURRY | THE LUNCHBOX
(Ritesh Batra) IN/FR/DE 2013, 104'

Ila, wciąż młoda i piękna gospodyni domowa, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu. Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnego męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny. Podejrzewając, że ktoś obcy zjada przygotowane przez nią posiłki, następnego dnia Ila wkłada do przesyłki nie tylko obiad, ale też liścik. Wieczorem dostaje od nieznajomego odpowiedź..

 

 

ZWIASTUN:

 

 
Bookmark and Share

archiwum