kpb

Baranki Dzieciom (jesień 2019): Baranki świętują Europejski Dzień Kina Artytycznego

BARANKI ŚWIĘTUJĄ
EUROPEJSKI DZIEŃ KINA ARTYSTYCZNEGO
BASIA 2
(Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski) PL 2019, 45’
+ warsztaty ruchowe z Contakids
niedziela, 13 października 2019, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

W niedzielę, 13 października o godzinie 11.00, zapraszamy najmłodszych widzów na specjalne wydanie Baranków Dzieciom w ramach Europejskiego Dnia Kina Artystycznego. Maluchy będą miały okazję obejrzeć aż cztery odcinki z serii Basia 2, a także wziąć udział w warsztatach ruchowych Contakids prowadzonych przez Annę Wańtuch.

 

PROGRAM:

BASIA 2 | BASIA 2
(Marcin Wasilewski, Łukasz Kacprowicz, Robert Jaszczurowski) PL 2019, 45’

 

Basia ma charakterek, pluszowego przyjaciela Miśka Zdziśka, uwielbia żelki i ubrania w paski. Codziennie wymyśla coś nowego - dziś chce zostać baletnicą, a jutro treserką dzikich zwierząt. Basia nie jest idealnie grzeczna, ale nie sposób jej nie lubić.


Basia jest dobrze znana wielbicielom serii książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, obecnej na rynku wydawniczym od ponad 10 lat, a od zeszłego roku także kinomanom. W kwietniu 2018 na ekranach kin pojawiły się animowane przygody Basi, które podbiły serca młodych widzów. Twórcy serialu zachowali styl rysunków i poczucie humoru charakterystyczne dla książek o Basi. W świecie Basi wszystko jest przygodą - nauka piruetów, wspólne gotowanie czy zakupy w supermarkecie. Z Basią nie można się nudzić!


Odcinki:  BASIA I TANIEC / BASIA I PIENIĄDZE / BASIA I GOTOWANIE / BASIA I TELEWIZOR


Contakids to czas na wspólne szaleństwo, bieganie, skakanie, turlanie i tarzanie. To czas odkrywania, jak można się wspólnie bawić bez żadnych zabawek, wykorzystując tylko ciało. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość wszystkim. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci.

 
Warsztaty poprowadzi Anna Wańtuch, filmoznawczyni, tancerka, performerka, nauczycielka tańca. Autorka performensów Postnatal Project, w których występuje ze swoim dzieckiem. Pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce.

 

BILETY: 11 zł

 

BARANKI DZIECIOM: JESIEŃ 2019 - PROGRAM:

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:

                


     

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

      

Bookmark and Share

archiwum