kpb

Klub Wysokich Obcasów: Kłamstewko (przedpremierowo!) (MOS)

Klub Wysokich Obcasów:
Kłamstewko (reż. Lulu Wang)
- pokaz przedpremierowy
środa, 5 lutego 2020, godz. 19.15
Małopolski Ogród Sztuki (ul. Rajska 12)

 

 

W środę, 5 lutego, wspólnie z „Wysokimi Obcasami” - magazynem Gazety Wyborczej - zapraszamy na przedpremierowy pokaz pełnego wdzięku, serca, humoru i wzruszeń filmu Kłamstewko z nagrodzoną Złotym Globem główna rolą Awkwafiny.

 

Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego Między słowami Sofii Coppoli. W rolach głównych: nagrodzona Złotym Globem Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood, nagrodzona już m.in. statuetką Gotham Awards dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej i niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła już nominacje m.in. do Film Independent Spirit Awards i Satellite Awards.

 

 

ZNIŻKA:

Z numerem „Wysokich Obcasów” wydanym 1 lutego 2020.
- bilet w cenie 14 zł
.

 

BILETY:
24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy)

14 zł - za okazaniem numeru „Wysokich Obcasów” z 1 lutego 2020.

 

O FILMIE:

KŁAMSTEWKO | THE FAREWELL
(Lulu Wang) CN/US 2019, 100'


Złote Globy 2020: Najlepsza aktorka w komedii lub musicalu (Awkwafina), Najlepszy film zagraniczny - nominacja


Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

 

 

ZWIASTUN:

 

WSPÓŁORGANIZATOR PROJEKCJI:

Bookmark and Share

archiwum