kpb

Premiera psychologiczna online: Co przyniesie jutro

PREMIERA PSYCHOLOGICZNA ONLINE:
Co przyniesie jutro (reż. William Nicholson)
- pokaz filmu w E-Kinie Pod Baranami i dyskusja online

środa, 27 maja 2020, godz. 19.00
E-Kino Pod Baranami

 

 

27 maja zapraszamy na pierwsze wirtualne wydanie cyklu PREMIERY PSYCHOLOGICZNE - seansów filmowych, prowokujących do dyskusji o kondycji psychicznej człowieka.


W czasie, gdy Kino Pod Baranami - jak wszystkie kina - musi pozostać zamknięte, wydarzenie odbędzie się online, w wirtualnych salach Baranów!


W programie film, którego w kinach nie było: Co przyniesie jutro - szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, jak rozsypało się na tysiące kawałków, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. W roli głównej znakomita, czterokrotnie nominowana do Oscara - Annette Bening.


Film będzie do zobaczenia na e-kinopodbaranami.pl, a po seansie na dyskusję online zaproszą - tradycyjnie - absolwentki psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk.

 
Premiery Psychologiczne to cykl spotkań prezentowany w Kinie Pod Baranami. Projekcjom najnowszych i najciekawszych produkcji filmowych towarzyszy dyskusja na temat psychologicznego wymiaru prezentowanych dzieł filmowych oraz ich znaczenia w kontekście współczesnej wiedzy o zdrowiu psychicznym człowieka.


BILETY: 15 zł

Film będzie dostępny na e-kinopodbaranami.pl
Wspólną domową projekcję rozpoczynamy o 19.00, a o 20.45 start dyskusji online.
Link do dyskusji na portalu ZOOM zostanie przesłany mailem do wszystkich osób, które obejrzą film w E-Kinie Pod Baranami.

O FILMIE:


CO PRZYNIESIE JUTRO | HOPE GAP
(William Nicholson) GB 2019, 100'

Co przyniesie jutro to kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów. W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening (American Beauty, Wszystko w porządku). U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy’ego (To właśnie miłość, Czas na miłość) oraz gwiazdę serialu The Crown, Josha O’Connora.

ZWIASTUN:


PROWADZĄCE:
Anna Nicieja i Katarzyna Staleńczyk - absolwentki psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, które współtworzyły filmowy projekt naukowy Psychoteka Człowieka w Instytucie Psychologii Stosowanej UJ.

 

PATRONAT MEDIALNY:

Bookmark and Share

archiwum