kpb

Kino samochodowe Rozrywka - pokazy filmów dla całej rodziny

Kino samochodowe Rozrywka
- pokazy filmów dla całej rodziny

30-31 maja 2020


Kino Pod Baranami i Event Solutions Center Multimedia zapraszają na kolejne pokazy filmów w kinie samochodowym Rozrywka. W sobotę i niedzielę ponownie odbędą się tam projekcje pełnometrażowych animacji dla dzieci i filmu familijnego. Bilety dostępne są na www.kinopodbaranami.pl.


W miniony weekend Kino Pod Baranami oraz Event Solutions Center Multimedia uruchomiło Kino samochodowe Rozrywka (Kraków, Prądnik Czerwony). Na ekranie obok filmów dla dorosłych, pojawiły się też propozycje dla młodszych widzów. W ostatnie dni maja organizatorzy ponownie zapraszają zmotoryzowane rodziny na pokazy filmów animowanych. To doskonały sposób na wspólne świętowanie Dnia Dziecka.


W sobotę, 30 maja o godz. 11.00 odbędzie się projekcja filmu Gang zwierzaków - pełnej przygód animowanej komedii o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto. W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych. 


Również w sobotę, o 13.00 wyświetlona zostanie druga część kinowego hitu, w którym Marcin Dorociński znów użycza głosu najbardziej kochanemu i wyszczekanemu psu w historii kina. Był sobie pies 2 to doskonała propozycja dla nieco starszych dzieci, całych rodzin i wszystkich wielbicieli psów.


Natomiast niedzielne przedpołudnie zarezerwowane zostało dla fanów kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie. Film Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru to doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty.


Filmy prezentowane będą z dubbingiem.


Kino samochodowe Rozrywka znajduje się na terenie industrialnym przy ul. Rozrywka 1. Filmy wyświetlane będą na ekranie ledowym o wymiarach 5,5m x 12m, dzięki czemu jakość obrazu będzie odpowiednia zarówno po zmierzchu, jak i w dzień. Dźwięk transmitowany będzie przez radia samochodowe.


BILETY: 45 zł od samochodu
Bilety dostępne tylko online. Możliwość zakupu najpóźniej do 30 minut przed startem seansu.
Na miejscu nie ma możliwości zakupu biletów.


REGULAMIN
Kino zorganizowane jest zgodnie z wytycznymi sanitarnymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w oparciu o stosowne rozporządzenie z 16 maja Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Szczegóły regulamin TUTAJ.

 

PROGRAM:


sobota, 30 maja
11.00
GANG ZWIERZAKÓW | PETS UNITED
(Reinhard Klooss) CN/DE/GB 2019, 89'
dubbing PL

Pełna przygód animowana komedia o paczce czworonogów, która musi wspólnymi siłami ocalić swoje miasto.  W świecie przyszłości, gdy ludzie przegrywają rywalizację z robotami, cała nadzieja w zwierzakach domowych.  Czas zerwać się ze smyczy!


13.00 BYŁ SOBIE PIES 2 | A DOG'S JOURNEY
(Gail Mancuso) US 2019, 108'
dubbing PL

Najzabawniejszy, najbardziej wzruszający i nieprzewidywalny film dla widza w każdym wieku. Wszystkie psy doskonale wiedzą, że życie ma sens tylko u boku ukochanego pana lub pani. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ.


niedziela, 31 maja
11.30
ASTERIKS I OBELIKS. TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU
| ASTÉRIX - LE SECRET DE LA POTION MAGIQUE
(Louis Clichy, Alexandre Astier) FR 2018, 85
dubbing PL

Ekranizacja kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie, w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto film, który zadowoli gusta widzów w każdym wieku.

Bookmark and Share

archiwum