kpb

Wirtualny studencki Nocny Klub Filmowy: Ema

Wirtualny Studencki Nocny Klub Filmowy:
Ema (reż. Pablo Larraín)
- wspólne wirtualne oglądanie & dyskusja

czwartek, 12 listopada 2020, godz. 21.00
E-Kino Pod Baranami

 

 

 

12 listopada zapraszamy do naszej wirtualnej sali e-kinopodbaranami.pl na studencki Nocny Klub Filmowy. Obejrzymy wspólnie filmowy rollercoaster z magnetyczną Marianą Di Girolamo i Gaelem Garcíą Bernalem czyli Emę Pabla Larraína.

Film Larraína to manifest nowego kina, które nasłuchuje pulsu życia, uczy się języka nowego pokolenia. I zamiast snuć opowieść – tańczy.

 


Studencki Nocny Klub Filmowy zaprasza na cotygodniowe seanse z dyskusjami w internecie.


Jak to działa?
Spotykamy się o umówionej godzinie na platformie Zoom, aby wysłuchać prelekcji jednego ze studentów, później każdy w swoim domu ogląda film na e-kinopodbaranami.pl, a po seansie widzimy się znowu na Zoomie, gdzie odbywa się dyskusja online.

 

BILETY dla studentów: 12 zł
Kod zniżkowy dostępny po dołączeniu do grupy na Facebooku: Nocnik online.
(Bez kodu - cena biletu: 15 zł)


O FILMIE:

EMA | EMA
(Pablo Larraín) CL 2019, 102’

MFF w Wenecji 2019: UNIMED Award, Konkurs Główny


Nieuchwytna jak płomień, uwodzicielska Ema roznieca ogień wszędzie tam, gdzie się pojawia. Taniec to dla niej całe życie – dla swojej pasji jest gotowa poświęcić dosłownie wszystko. Wspólnie z mężem-choreografem podejmuje kontrowersyjną decyzję, przez którą upada jej dawny świat, a na zgliszczach starego porządku wyrasta zupełnie nowy – gdzie kobiety mogą tańczyć tak, jak chcą, o rodzinie nie decyduje pokrewieństwo i każdy sam tworzy choreografię własnego życia. W nowym świecie Ema jeszcze mocniej zatraca się w seksualnym, agresywnym reggaetonie.

 

 ZWIASTUN:

 
PATRONAT MEDIALNY:
Bookmark and Share

archiwum