kpb

E-Kino Pod Baranami na prezent

 

 

E-bilet otwarty to wyjątkowy prezent na każdą okazję, pozwalający poczuć magię kina bez wychodzenia z domu. E-bilet otwarty to dostęp do świata filmowych emocji, ukrytego w najmłodszej sali Kina Pod Baranami: na platformie e-kinopodbaranami.pl. To oryginalny pomysł na prezent, którym można cieszyć się w domowym zaciszu.

Obdarowana e-biletem osoba, zyskuje dostęp do dowolnego filmu z platformy e-kinopodbaranami.pl!


Platforma E-Kino Pod Baranami to prosta w obsłudze strona, pozwalająca na oglądanie filmów, będąca internetowym oddziałem krakowskiego Kina Pod Baranami. W jej ofercie znaleźć można liczne nowości, obsypanych nagrodami triumfatorów międzynarodowych festiwali, cieszące się popularnością filmowe hity oraz intrygujące tematyczne kolekcje filmowe.


Jak to działa? E-bilet otwarty opłaca się przelewem i otrzymuje się go w wiadomości mailowej w formie atrakcyjnej wizualnie grafiki, zawierającej kod prezentowy do strony e-kinopodbaranami.pl.


Swój E-Bilet możesz spersonalizować - wybierz dowolny tytuł z naszej biblioteki, umieścimy kadr na Twoim prezencie!


E-bilet otwarty jest ważny przez 6 miesięcy i nie jest imienny. Kod prezentowy jest aktywny na określoną ilość użyć, ustalaną indywidualnie. Wykorzystać go można na dowolny tytuł z biblioteki E-Kina Pod Baranami.

CENA:
15 zł (bilet online)
17 zł (bilet wydrukowany w kopercie)


Skontaktuj się z nami! Pomożemy w wyborze najkorzystniejszej opcji.
Adres e-mail: wk@kinopodbaranami.pl
Telefon: 602 280 705

Bookmark and Share

archiwum