kpb

Letnie Tanie Kinobranie 2021: Plakatobranie #15

Letnie Tanie Kinobranie 2021
- wydarzenie towarzyszące:
PLAKATOBRANIE #15 z muzyką na żywo (Imad Fares)
poniedziałek, 2 sierpnia 2021, g. 12.00-18.00
dziedziniec Pałacu pod Baranami

 


2 sierpnia zapraszamy na piętnastą edycję Plakatobrania - otwartego dla widzów archiwum plakatów filmowych. Na dziedzińcu Pałacu pod Baranami dostępne będą zarówno plakaty ze starszych, jak i nowszych filmów oraz festiwali goszczących w naszym kinie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo w wykonaniu algierskiego wirtuoza gitary, Imada Faresa.
 
Ponownie otwieramy swoje archiwum i zapraszamy na Plakatobranie, podczas którego widzowie mogą do woli buszować w bogatych zbiorach filmowych afiszy. Miłośnicy kina i kolekcjonerzy spotkają się na poszukiwaniach plakatowych pereł.
 

Każdy, który 2 sierpnia kupi bilet na seans w naszym Kinie, będzie mógł dołączyć do poszukiwań i zabrać ze sobą dowolną ilość plakatów. Kinowe zbiory będą dostępne w godzinach 12.00-18.00 na dziedzińcu Pałacu pod Baranami. O muzyczną oprawę wydarzenia zadba Imad Fares.

 

Imad Fares - algierski muzyk, kompozytor i aranżer, bardzo dobrze znany z występów ulicznych przy krakowskim Rynku Głównym. Wirtuoz gitary, który gry na tym instrumencie nauczył się sam. Ukończył studia z Muzykologii i Akademię Jazzową w Paryżu. W swojej twórczości łączy jazz, latynoskie rytmu i muzykę świata.


Fanpage muzyka na FB: TUTAJ
Oficjalny kanał na YT: TUTAJ
Link do zbiórki crowdfundingowej na wydanie nowej płyty: TUTAJ

 

Uwaga!
W razie złej pogody, wydarzenie zostanie przeniesione (zmiana lokalizacji lub zmiana daty).
Muzyka na żywo w godzinach 13.00-15.00.

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum