kpb

Kinobranie 2021 na dziedzińcu #3 - Palm Springs

Palm Springs (reż. Max Barbakow)
pokaz na dziedzińcu Pałacu pod Baranami #3
w ramach 15. Letniego Taniego Kinobrania
wtorek, 3 sierpnia 2021, godz. 21.00
Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy na kolejny seans pod gwiazdami - wydarzenie towarzyszące 15. wakacyjnemu festiwalowi filmowemu Letnie Tanie Kinobranie. We wtorek, 3 sierpnia, na dziedzińcu Pałacu pod Baranami, pokażemy nietuzinkową komedię Palm Springs, której bohaterowie utknęli w pętli czasowej. W rolach głównych zobaczymy Andy'ego Samberga i Cristin Milioti.

 

Palm Springs wykorzystuje dobrze znany choćby z kultowego Dnia świstaka motyw pętli czasowej. Nasyca go jednak oryginalnością i świeżością, dzięki czemu staje się on idealnym feel-good movie na obecne, trudne czasy.


W filmie, w feralny krąg czasu wpada beztroski Nyles (gwiazda serialu Brooklyn 9-9 Andy Samberg), uczestniczący w drętwym weselu w Palm Springs. Po pewnym czasie do jego przedziwnej pułapki dołącza Sarah - siostra panny młodej (znana z Fargo i Jak poznałem waszą matkę Cristin Milioti). Zdesperowani bohaterowie nie cofną się przed niczym, by przestać w kółko przeżywać ten sam dzień.

 

Plenerowy pokaz Palm Springs przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, odbędzie się na dziedzińcu Pałacu pod Baranami. Do dyspozycji widzów będą otwarte do późna bary i kawiarnie - nasi pałacowi sąsiedzi.

 

 

BILETY: 9 zł
Możliwość zakupu biletu w dniu pokazu.
Miejsca nienumerowane.

 

O FILMIE:

PALM SPRINGS | PALM SPRINGS
(Max Barbakow) US 2020, 90’


Złote Globy 2021: nominacje: Najlepszy Film - Musical lub Komedia, Najlepsza Rola Męska w Musicalu lub Komedii
Sundance Film Festival 2020: oficjalna selekcja - sekcja Dramatyczna

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zdeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

 


ZWIASTUN:

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum