kpb

Kinobranie 2021: Plakatobranie #16. Muzyka na żywo: SARAPATA (Małopolski Ogród Sztuki)

Letnie Tanie Kinobranie 2021
- wydarzenie towarzyszące:

PLAKATOBRANIE #16
wtorek, 10 sierpnia 2021, g. 14.00-18.00
Małopolski Ogród Sztuki, poziom -1

 

Zapraszamy na szesnastą odsłonę Plakatobrania - otwartego dla widzów archiwum plakatów filmowych, które tym razem zagości w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12), gdzie mieści się czwarta sala programowana przez nasze Kino. Na wielbicieli filmowych afiszy czeka mnóstwo plakatów nowszych i starszych filmów, a także imprez goszczących w krakowskim kinie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie muzyka na żywo w wykonaniu elektronicznego duetu SARAPATA.


Każdy, który 10 sierpnia kupi bilet na seans odbywający się w naszym Kinie lub w sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki, będzie mógł dołączyć wziąć udział w Plakatobraniu. Kinowe zbiory będą dostępne od g.  14.00 do g. 18.00 w przestrzeni Małopolskiego Ogrodu Sztuki (ul. Rajska 12), na poziomie -1. O muzyczną oprawę wydarzenia zadba elektroniczny duet SARAPATA - dobrze znani kinowej publiczności bracia Michał Sarapata i Mateusz Sarapata.


SARAPATA to duet elektroniczny braci Michała i Mateusza, krakowskich producentów i muzyków na co dzień współpracujących z uznanymi polskimi artystami. Łączą w sobie wiele skrajności, ale i doświadczeń zdobytych na różnych biegunach muzycznej wędrówki. Zamiłowanie do harmonii wynieśli z towarzyszenia zespołowi Lor czy Paulinie Przybysz oraz ze współtworzenia w przeszłości własnej formacji SALK. Brzmienie projektu SARAPATA to wypadkowa wielu czynników. Z jednej strony bagaż doświadczeń, z drugiej najbliższe sercu inspiracje, a z trzeciej własna ścieżka, którą wspólnie podążają od lat. Na przekór trendom SARAPATA odkrywają przed słuchaczami brzmienie pełne, barwne i bogate, a co najważniejsze - brzmienie, które nie pozwala spokojnie stać w miejscu.

 

www.facebook.com/SARAPATAMUSIC

 

Muzyka na żywo od g. 16.00 do g. 18.00.

 

Bookmark and Share

archiwum