kpb

Jeźdźcy sprawiedliwości - pokaz przedpremierowy

JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI (reż. Anders Thomas Jensen)
pokaz przedpremierowy
poniedziałek, 23 sierpnia 2021, godz. 20.45
Kino Pod Baranami

 

 

W poniedziałek, 23 sierpnia, zapraszamy fanów talentu Madsa Mikkelsena na przedpremierowy pokaz Jeźdźców sprawiedliwości - trzymającego w napięciu, niejednoznacznego filmu akcji, rodem ze Skandynawii.


Jeźdzcy sprawiedliwości to niepozbawione poczucia humoru kino akcji, w którym Mads Mikkelsen wciela się w postać powracającego z misji wojskowej wdowca, nabierającego coraz większych podejrzeń co do wypadku, w którym zginęła jego żona. Mężczyzna gromadzi wokół siebie grupę ekscentryków mających pomóc mu w zemście na prawdziwych sprawcach tragedii.


Reżyserem filmu jest Anders Thomas Jensen - twórca wielokrotnie nagradzanych Jabłek Adama i laureat Oscara za film Valgaften (najlepszy krótki metraż 1998 roku).


Polska premiera filmu Jeźdzcy sprawiedliwości: 24 września 2021


BILETY:

24 zł (normalny)
17 zł (ulgowy)
16 zł (klubowy/senior)


Zachęcamy również do odwiedzenia naszej platformy online na e-kinopodbaranami.pl, gdzie dostępna jest kolekcja filmów pod nazwą Wiele twarzy Madsa Mikkelsena.

 
O FILMIE:

JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI | RETFÆRDIGHEDENS RYTTERE
(Anders Thomas Jensen) DK 2020, 116'


Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu... kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak. Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet! Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum