kpb

Nasze magiczne Encanto - pokaz z okazji nominacji do Oscara

NASZE MAGICZNE ENCANTO
(reż. Jared Bush, Byron Howard)

pokaz z okazji nominacji do Oscara
sobota, 12 marca 2022, godz. 11.15
Kino Pod Baranami

 

 


12 marca, zapraszamy na specjalny pokaz najnowszego filmu wytwórni Disneya: Nasze magiczne Encanto - rozśpiewanej opowieści o pewnym magicznym kolumbijskim domostwie. Film został nominowany do Oscara w 3 kategoriach, w tym za najlepszy film animowany.


Akcja pełnometrażowej animacji Nasze magiczne Encanto rozgrywa się daleko w górach Kolumbii, w cudownym miasteczku Encanto. Magia spowijająca tę okolicę obdarzyła wszystkie dzieci nadprzyrodzonymi darami. Jedynym wyjątkiem jest Mirabel, choć to właśnie ona może okazać się ostatnią deską ratunku dla niezwykłego miasta i jego mieszkańców.


Nasze magiczne Encanto to poruszająca, familijna opowieść, pełna wartkiej akcji, humoru i widowiskowych sekwencji. Film niesie ze sobą również niezwykle cenne przesłanie, zachęcające do akceptacji samego siebie oraz dbania o relacje z najbliższymi.


Film prezentowany będzie w polskiej wersji językowej.


BILETY:
25 zł (normalny)
18 zł (ulgowy)
17 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

NASZE MAGICZNE ENCANTO | ENCANTO
(Jared Bush, Byron Howard) US 2021, 99’

Oscary 2022 - nominacje: Najlepsza muzyka oryginalna (Germaine Franco), Najlepsza piosenka, Najlepszy długometrażowy film animowany
Złote Globy 2022 - wygrana: Najlepszy film animowany
Złote Globy 2022- nominacja: Najlepsza muzyka (Germaine Franco), Najlepsza piosenka
BAFTA 2022 - nominacja: Najlepszy film animowany


Nasze magiczne Encanto opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.


ZWIASTUN:

 

 

 

PATRONAT MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum