kpb

Baranki w pieluchach: Nie martw się, kochanie

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
NIE MARTW SIĘ, KOCHANIE
(reż.
Olivia Wilde)
czwartek, 29 września 2022, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

W czwartek 29 września, tradycyjnie o godzinie 11.00, zapraszamy rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie głośny film Olivii Wilde Nie martw się, kochanie, w którego obsadzie znaleźli się m.in. Florence Pugh i Harry Styles.

 

Nie martw się, kochanie to odważny i zachwycający wizualnie thriller psychologiczny, nakręcony przez aktorkę Olivię Wilde, która w 2019 roku zadebiutowała jako reżyserka świetnie przyjętą Szkołą melanżu (oryg. Booksmart).

 
W Nie martw się, kochanie pobrzmiewają echa kultowych Żon ze Stepford, Blue Velvet a nawet Truman Show. Akcja filmu jest osadzona w konserwatywnej społeczności o jasnym podziale ról: mężczyźni każdego ranka całują swoje żony na pożegnanie i wychodzą do pracy, a w tym czasie kobiety zajmują się domem i dziećmi. Miasteczko Victory, ze swoimi przytulnymi domami i starannie przystrzyżonymi trawnikami, zdaje się idealnym miejscem do życia. Całość jest jednak podszyta narastającym niepokojem i tajemnicami, które zaczynają wychodzić na jaw.


W obsadzie filmu znaleźli się: Florence Pugh (Małe kobietki, Midsommar. W biały dzień), Harry Styles (Dunkierka, Eternals), Chris Pine (Wonder Woman, Aż do piekła) i Gemma Chan (Eternals, Bajecznie bogaci Azjaci).

 

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  

O FILMIE:

NIE MARTW SIĘ, KOCHANIE | DON'T WORRY DARLING
(Olivia Wilde) US 2022, 122’

Alice (Florence Pugh) i Jack (Harry Styles) mają szczęście mieszkać w wyidealizowanej społeczności Victory. Jest to eksperymentalne miasteczko pracownicze dla zatrudnionych przy ściśle tajnym Projekcie Victory oraz ich rodzin.

 
Optymizm społeczny lat 50. XX wieku, uosabiany przez szefa, Franka (Chris Pine) – korporacyjnego wizjonera i trenera motywacyjnego – przenika każdy aspekt codziennego życia w tej zintegrowanej pustynnej utopii. Mężczyźni spędzają każdy dzień w siedzibie Projektu Victory, pracując nad „rozwojem nowoczesnych materiałów”. Ich żony zaś – w tym elegancka partnerka Franka, Shelley (Gemma Chan) – cieszą się pięknem, luksusami i rozpasaniem swojego osiedla. Życie w nim jest doskonałe, a potrzeby każdego mieszkańca są zaspokajane przez pracodawców. W zamian proszą oni tylko o dyskrecję i niekwestionowane oddanie sprawie Victory. Na powierzchni idyllicznego życia pojawiają się jednak pęknięcia, a spod atrakcyjnej fasady wyzierają przebłyski czegoś strasznego.

 

ZWIASTUN:

 

 

 

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum