kpb

Baranki w pieluchach: Mężczyzna imieniem Otto - pokaz filmu i spotkanie nt. chustowania

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO (reż. Marc Forster)
pokaz filmu i spotkanie nt. chustowania
czwartek, 2 lutego 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranamihttps://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13251_2.jpg

Zapraszamy na wyjątkową odsłonę cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 2 lutego, tradycyjnie o godzinie 11.00, opiekunowie niemowlaków zobaczą poprawiający nastrój komediodramat Mężczyzna imieniem Otto z Tomem Hanksem w roli tytułowej. Po seansie odbędzie się spotkanie na temat chustowania, które poprowadzi doradca noszenia ClauWi, Urszula Tomalak.


W pierwszy czwartek lutego, uczestnicy cyklu Baranki w Pieluchach zobaczą komediodramat Mężczyzna imieniem Otto, którego główny bohater jest postrachem lokalnego osiedla. Zrzędliwy, gburowaty i introwertyczny, swoim nieustannym narzekaniem skutecznie uprzykrza życie sąsiadom. Otto to jednak także człowiek, który stracił ukochaną osobę. Rozżalony, cierpiący, nie umiejący poradzić sobie z samotnością.


W tytułowej roli wystąpił Tom Hanks, a na drugim planie towarzyszą mu m.in. Rachel Keller, Manuel Garcia-Rulfo oraz popularna w rodzinnym Meksyku Mariana Treviño.


Po seansie odbędzie się krótkie spotkanie na temat chustowania. Poprowadzi je doradca noszenia ClauWi Urszula Tomalak (Perezoso Wraps), która mówi o sobie: Jestem doradcą noszenia, z uprawnieniami już od dobrych kilku lat. Co to znaczy? Że mam licencję na zawijanie… własnych i cudzych dzieciaczków do chust i miękkich nosideł. I nie waham się jej użyć. Noszę nieprzerwanie od 4 lat, kiedy to przyszła na świat moja córka, i zapowiada się jeszcze długo bo na pokładzie jeszcze kolejnych dwóch załogantów. Najczęściej z chusty korzystam… w kuchni! Bo tam czas spędzamy wszyscy razem, a jednak wolne ręce to podstawa - no chyba że nikt nie jest głodny.


Więcej informacji: https://www.facebook.com/PerezosoWraps


Film Mężczyzna imieniem Otto został oparty na bestsellerowej powieści Fredrika Backmana Mężczyzna imieniem Ove. Uczestnicy pokazu będą mieli szansę zdobyć egzemplarz książki, wydanej w Polsce przez Wydawnictwo Marginesy.


Pokaz filmu i spotkanie odbędą się w ramach Baranków w Pieluchach - cyklu seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

MĘŻCZYZNA IMIENIEM OTTO
| A MAN CALLED OTTO
(Marc Forster) US/SE 2022, 122'Historia zrzędliwego wdowca, który nie lubi ludzi, swoich sąsiadów ledwo toleruje. Pojawienie się w sąsiedztwie nowej rodziny sprawia, że Otto zaczyna zmieniać swoje podejście do otaczającego go świata.


ZWIASTUN:

 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl   

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg      

 

PARTNERZY:

                           
              

Bookmark and Share

archiwum