kpb

Baranki w pieluchach: Podejrzana

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
PODEJRZANA (reż. Park Chan-wook)
czwartek, 16 lutego 2023, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

 

Zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 16 lutego, tradycyjnie o godzinie 11.00, zostanie zaprezentowany film Podejrzana - pomysłowo mylący tropy, stylowy kryminał Park Chan-wooka.

Podejrzana - nagrodzony na Festiwalu w Cannes, najnowszy film Park Chan-wooka - to pełna tajemnic i niezwykłych zwrotów akcji opowieść o miłości graniczącej z obsesją.

W historii złożonej relacji udręczonego policjanta (Hae-il Park) z tajemniczą emigrantką (Tang Wei), zauważyć można wiele elementów typowych dla kina noir - takich jak sprowadzająca zagładę na mężczyzn femme fatale czy spowite mgłą miasto. Jednocześnie Podejrzana pomysłowo ucieka od gatunkowych klisz. Kryminał przeplata się tu z telenowelą, smutek z humorem, a melancholia z impulsywnością.

Pokaz filmu odbędzie się w ramach Baranków w Pieluchach - cyklu seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia zapraszamy do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!

  


O FILMIE:

PODEJRZANA | HE-EO-JIL KYEOL-SIM
(Chan-wook Park) KR 2021, 138' 

MFF w Cannes 2022: najlepszy reżyser, udział w konkursie głównym
FF w Jerozolimie 2022: Najlepszy film międzynarodowy (nominacja)
BAFTA 2023 - nominacje: Najlepszy reżyser (Chan-wook Park), Najlepszy film nieanglojęzyczny (Chan-wook Park, Dae-suk Go)
Złote Globy 2023 - nominacja: Najlepszy film nieanglojęzyczny

 

Zafascynowany Zawrotem głowy koreański reżyser Park Chan-wook (Służąca, Oldboy) spłaca dług zaciągnięty u Alfreda Hitchcocka – i robi to w niesamowitym stylu. W jego nagrodzonym w Cannes za reżyserię filmie żonaty policjant poznaje młodą wdowę, której mąż zginął w wypadku. Już wkrótce zaczyna nocować pod jej oknem, obserwując codzienność kobiety. Z czasem wyniszczająca obsesja zamienia się w miłość. A może miłość zamienia się w obsesję? Podejrzana to chyba najpiękniejszy romantyczny film roku, o miłości, której nikt nie zauważył i której być może wcale nie było. Ale skoro jej nie było, to dlaczego tak boli?


ZWIASTUN:
 

 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum