kpb

Plan na miłość - pokaz przedpremierowy

PLAN NA MIŁOŚĆ (reż. Shekhar Kapur)
pokaz przedpremierowy

wtorek, 14 lutego 2023, godz. 20.45

Kino Pod Baranami

 

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13279_2.jpg

 

We wtorek, 14 lutego, zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Plan na miłość. To międzykulturowa komedia romantyczna naszych czasów, która bawi i wzrusza niezależnie od tego, skąd pochodzimy i w którym miejscu na Ziemi biją nasze serca.


Mistrzowie komedii romantycznych z wytwórni Working Title (Notting Hill, Dziennik Bridget Jones, To właśnie miłość) przedstawiają zupełnie nowe, współczesne podejście do uwielbianego gatunku, w którym angielski styl i humor łączą się z egzotyką odległego wschodu w ujmującej opowieści o miłości, która nie zna granic.


BILETY:
26 zł
(normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

PLAN NA MIŁOŚĆ | WHAT'S LOVE GOT TO DO WITH IT?
(Shekhar Kapur) GB 2021, 109'

Jak odnaleźć prawdziwą miłość we współczesnych czasach? Zoe (Lily James), filmowa dokumentalistka szuka odpowiedzi i idealnego faceta w aplikacjach randkowych. Niestety jej relacje z internetu to pasmo komicznych katastrof, które coraz bardziej niepokoją matkę dziewczyny – Cath (Emma Thompson). Dla sąsiada i przyjaciela Zoe z dzieciństwa – Kazima (Shazad Latif), sposób na ułożenie życia to zaaranżowane przez rodziców małżeństwo z piękną panną młodą z Pakistanu. Kiedy się na nie decyduje, Zoe postanawia towarzyszyć mu w pełnej nadziei podróży z Londynu do Lahore. Chcąc sfilmować ślub przyjaciela z wybraną przez rodzinę nieznajomą, sama zaczyna zastanawiać się, czy to odmienne podejście do tematu miłości może ją czegoś nauczyć?

 

ZWIASTUN:

 

 


 

PATRON MEDIALNY:


Bookmark and Share

archiwum