kpb

Skinamarink - pokazy specjalne

SKINAMARINK (reż. Kyle Edward Ball)
pokazy specjalne
piątek-sobota, 10-11 lutego 2023, godz. 22.45
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13285_0.jpg

Viralowy przebój artystycznego kina grozy - Skinamarink - będzie można zobaczyć w naszym Kinie na nocnych seansach w najbliższy weekend (10-11 lutego). Będą to jedyne pokazy filmu, który szturmem opanował festiwale i amerykańskie kina.

Po seansie na festiwalu Fantasia pierwsi widzowie opisywali swoje wrażenia jako nieporównywalne do żadnego innego wcześniejszego seansu horroru i mówili o uczuciu przerażenia, które utrzymywało się na długo po seansie. W amerykańskich kinach ten kosztujący zaledwie 15 tysięcy dolarów horror zarobił już półtora miliona dolarów, a sale zapełniają się w szalonym tempie. Już teraz mówi się o Skinamarink jako o fenomenie porównywalnym do Paranormal Activity i Blair Witch Project.

W Polsce Skinamarink będzie można zobaczyć w kinach w ramach specjalnego wydarzenia tylko w najbliższy weekend. Po tym terminie film nigdy nie zostanie pokazany na żadnym seansie i w żadnym kinie w Polsce.


BILETY:
26 zł (normalny)
21 zł (ulgowy)
18 zł (klubowy/senior)


O FILMIE:

SKINAMARINK | SKINAMARINK
(Kyle Edward Ball) US 2023, 100’Awangardowy film grozy. Dwójka dzieci budzi się nocą i odkrywa, że z domu zniknął ich ojciec, a także wszystkie drzwi i okna.

Media o filmie:

Filmy takie jak ten pojawiają się raz na pokolenie.
Jennie Kermode, Eye for Film

Groza w Skinamarink polega na tym, że zostajesz przeniesiony do czasów dzieciństwa i pozostawiony sam ze sobą. Bez opieki, bez bliskich, bez drogi powrotnej.
Josh Korgnut, Dread Central

Od bardzo dawna nic mnie tak nie wystraszyło. Skinamarink to najbardziej przerażający film, jaki widziałem od lat.
Jason Adams, Pajiba

To nie jest film. To portal, który przenosi widza do zaświatów.
Owen Gleiberman, Variety


ZWIASTUN:
Bookmark and Share

archiwum