kpb

Baranki w pieluchach: Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D'ARTAGNAN (reż. Martin Bourboulon)
czwartek, 25 maja 2023, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

 

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13517_2.jpg


Widowiskowa, pełna akcji francuska produkcja, oparta na słynnej powieści Alexandra Dumasa. Film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan w reżyserii Martina Bourboulona można zobaczyć w czwartek, 25 maja, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach.


Duży budżet, dobre filmowe rzemiosło, lekkość - to cechy nowej ekranizacji jednej z najsłynniejszych powieści przygodowych w historii literatury. Widowiskowy film Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to zrealizowana z wielkim rozmachem francuska produkcja oparta na słynnej powieści Alexandra Dumasa.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in.: François Civil (Sponsoring, Miłość po francusku), Eva Green (Casino Royale, Królestwo niebieskie), Vincent Cassel (Czarny łabędź, Moja miłość), Romain Duris (Smak życia, Nowa dziewczyna) i Vicky Krieps (W gorsecie).

Reżyser Martin Bourboulon o filmie: Chciałem, żebyśmy zawsze byli w kontakcie z bohaterami, żebyśmy mogli przeżywać sceny akcji z ich punktu widzenia, zawsze w maksymalnej bliskości, i żebyśmy kierowali się bardziej emocjami i reakcjami postaci niż samą akcją. Było to duże wyzwanie techniczne, ale takie, które moim zdaniem wnosi do scen sporo realizmu i prawdy.


Pokaz filmu odbędzie się w ramach Baranków w Pieluchach - cyklu seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia zapraszamy do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

TRZEJ MUSZKIETEROWIE: D'ARTAGNAN | LES TROIS MOUSQUETAIRES: D'ARTAGNAN
(Martin Bourboulon) FR 2022, 121'


Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Jest ona bowiem powiernicą królowej Francji, która zostaje uwikłana w niebezpieczną grę mającą na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę.


ZWIASTUN: 

 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum