kpb

Baranki w pieluchach: Asteroid City

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:
ASTEROID CITY (reż. Wes Anderson)
czwartek, 29 czerwca 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

 

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13631_0.jpg


Zapraszamy na kolejny pokaz w cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek, 29 czerwca zaprezentujemy najnowszy film Wesa Andersona Asteroid City. W obsadzie znaleźli się m.in.: Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward  Norton.


Filmy Wesa Andersona rozpoznaje się od razu. Uwagę niemal natychmiast zwraca ich niezwykła atmosfera, kompozycja kadrów oraz specyficzne aktorstwo. Amerykański reżyser kreuje na ekranie hipnotyzującą rzeczywistość, pełną stylowych kostiumów i dopracowanej scenografii, w której nietrudno się zatracić.

Asteroid City to kolejny film Wesa Andersona, do którego udało mu się zaangażować prawdziwą plejadę gwiazd. W obsadzie znaleźli się m.in.: Jason Schwartzman, Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jeffrey Wright, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Adrien Brody, Steve Carell, Maya Hawke, Margot Robbie i Willem Dafoe.

Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 21 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku w Kinie Pod Baranami!


O FILMIE:

ASTEROID CITY | ASTEROID CITY
(Wes Anderson) US 2023, 105'MFF w Cannes 2023: Udział w Konkursie Głównym

Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnym amerykańskim, pustynnym mieście około 1955 roku. Do miejscowości przyjeżdżają uczniowie i rodzice z całego kraju, aby wziąć udział w konwencji Junior Stargazer. Wydarzenie zostaje jednak spektakularnie zakłócone.


ZWIASTUN:
 

 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

archiwum