kpb

Dojrzałe Kino: Duchy w Wenecji

DOJRZAŁE KINO:
DUCHY W WENECJI
(reż. Kenneth Branagh)

środa, 20 września 2023, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_13779_2.jpg

Zapraszamy na kolejny pokaz w ramach cyklu Dojrzałe Kino. W środę, 20 września, tradycyjnie o godzinie 11.00, seniorzy zobaczą pełen napięcia i niepokoju thriller Duchy w Wenecji – który powstał na podstawie powieści Agathy Christie. Pokaz poprzedzi prelekcja video.

Film Duchy w Wenecji powstał na kanwie powieści Agathy Christie pt. Wigilia Wszystkich Świętych. Reżyserem jest zdobywca Oscara® Kenneth Branagh, który jednocześnie wystąpił w roli słynnego detektywa Herkulesa Poirota.

W niezapomniane postacie wcielają się znakomici aktorzy, tacy jak Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio i Michelle Yeoh.

Na uczestników pokazu czeka poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasteczek.

BILETY dla seniorów: 18 zł


O FILMIE:
DUCHY W WENECJI | A HAUNTING IN VENICE
(Kenneth Branagh) US 2023, 103’copyright: © 2023 20th Century Studios

Akcja filmu rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych. Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości.


ZWIASTUN:Zrealizowano przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

    

     

PARTNERZY:

            

       

 
       

    

Bookmark and Share

archiwum