kpb

Garfield - pokazy filmu i zbiórka karmy

GARFIELD (reż. Mark Dindal)
pokazy filmu i zbiórka karmy
dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami
31 maja-13 czerwca 2024
Kino Pod Baranami

https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14420_0.jpg

Garfield - najnowszy film o przygodach rudego kocura - już u nas! Pełną humoru, przygód i zaskakującą zwrotów akcji animację można oglądać w krakowskim kinie w dwóch wersjach językowych: z polskim dubbingiem lub polskimi napisami. Projekcjom towarzyszy zbiórka karmy dla kocich podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W filmie Garfield dobrze znany rudy kot spotyka swojego ojca, który porzucił go, gdy ten był zaledwie kocięciem. Ich relacja - pełna pretensji, oskarżeń, ale też wzajemnych podobieństw - to motor napędowy tej brawurowej animacji.

Reżyserem filmu jest Mark Dindal (Kurczak Mały, Nowe szaty króla), a autorem scenariusza nominowany do Oscara za Gdzie jest Nemo David Reynolds. W oryginalnej wersji językowej głównemu bohaterowi głosu użyczył aktor Chris Pratt (Strażnicy Galaktyki, Jurassic World). W filmie słychać też Samuela L. Jacksona, Hannah Waddingham, Nicholasa Houlta i Snoop Dogga.

U nas film można oglądać w dwóch wersjach językowych: z polskim dubbingiem lub polskimi napisami.

Pokazom filmu towarzyszy zbiórka karmy dla kocich podopiecznych Krakowskiego Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

Zbiórka jest prowadzona do 13 czerwca 2024 w Kinie Pod Baranami (Rynek Główny 27) i Małopolskim Ogrodzie Sztuki (ul. Rajska 12, poziom -1).

BILETY według cennika

O FILMIE:
GARFIELD | THE GARFIELD MOVIE
(Mark Dindal) US 2024, 101’Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

ZWIASTUN:
 
Bookmark and Share

archiwum