kpb

Baranki w Pieluchach: Zabierz mnie na księżyc

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:

ZABIERZ MNIE NA KSIĘŻYC (reż. Greg Berlanti)
czwartek, 18 lipca 2024, godz. 11.00
Kino Pod Baranami


https://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_14511_0.jpg

W czwartek, 18 lipca zapraszamy na kolejny pokaz w cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie film Zabierz mnie na księżyc - zabawna i stylowa komedia rozgrywająca się na tle historycznego wydarzenia jakim było lądowanie Apollo 11 na Księżycu.

6% Amerykanów wierzy, że lądowanie na Księżycu zostało sfałszowane. Niektórzy za twórcę sfabrykowanego nagrania uznają Stanleya Kubricka, który dowiódł swoich technicznych umiejętności rok wcześniej filmem 2001: Odyseja kosmiczna. Do tej teorii spiskowej w komediowej konwencji odwołuje się Zabierz mnie na księżyc (reż. Greg Berlanti) - premierowa nowość, która opowiada o programie Apollo i walce NASA o lądowanie na Srebrnym Globie. Główną bohaterką jest specjalistka od marketingu (w tej roli Scarlett Johansson), która zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Jej pomysły budzą opór dyrektora agencji, odpowiedzialnego za wystrzelenie historycznej rakiety (Channing Tatum). Autorem zdjęć jest pochodzący z Polski operator Dariusz Wolski.

Baranki w Pieluchach to seanse filmowe, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 24 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów to jeden bilet gratis na dowolny seans z cyklu Baranki w Pieluchach w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:
ZABIERZ MNIE NA KSIĘŻYC | FLY ME TO THE MOON
(Greg Berlanti) US/GB 2014, 130’


Kelly Jones, specjalistka od marketingu (Scarlett Johansson) zostaje zatrudniona, aby naprawić publiczny wizerunek NASA. Zaczyna działać i iskry lecą we wszystkich kierunkach, Kelly sieje spustoszenie. Szefem odpowiedzialnym za wystrzelenie rakiety jest Cole Davis (Channing Tatum). Kiedy Biały Dom uznaje, że misja jest zbyt ważna, aby miała zakończyć się niepowodzeniem, Jones otrzymuje polecenie zorganizowania fałszywego lądowania na Księżycu w ramach wsparcia. I zaczyna się prawdziwe odliczanie...

ZWIASTUN: 
 


 

 

MiastoDzieci.pl

CzasDzieci.pl

http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

 


Bookmark and Share

Repertuar:

Czwartek 18 lipca // Thursday, July 18

Bookmark and Share

archiwum