kpb

Baranki w pieluchach - Granice miłości

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

29 października zapraszamy na GRANICE MIŁOŚCI, wielowątkową opowieść o kobiecie (w tej roli Charlize Theron), która musi skonfrontować się z własną przeszłością.

Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 29 października, godz. 11.00

GRANICE MIŁOŚCI
| THE BURNING PLAIN
reż. Guillermo Arriaga, USA 2008, 111'

Reżyserski debiut mistrza narracji Guillermo Arriagi, uznanego autora scenariuszy filmów Babel, 21 gramów, Amores Perros i Trzech pogrzebów Melquiadesa Estrady. Wielowątkowy, zapętlony dramat z udziałem Charlize Theron (Monster, W dolinie Elah) i Kim Basinger (Tajemnice Los Angeles, 8. Mila).

Kryminalny dramat Granice miłości opowiada o kobiecie, która wybiera się w emocjonalną podróż w przeszłość do przełomowego momentu w życiu. Zdobywczyni Oscara, Charlize Theron, gra Sylvię, piękną menedżerkę restauracji, która musi skonfrontować się z własną przeszłością.

W Meksyku młoda dziewczyna Maria (Tessa Ia), osierocona przez matkę, wiedzie szczęśliwe życie z ojcem i jego najlepszym przyjacielem do czasu tragicznego wypadku. W przygranicznym meksykańskim miasteczku Las Cruce dwoje nastolatków, Mariana (Jennifer Lawrence) i Santiago (JD Pardo),  odnajdują miłość w obliczu nagłej śmierci swoich rodziców. W porzuconej przyczepie gospodyni domowa Gina (Kim Basinger) rozpoczyna namiętny romans...

Reżyserski debiut Arriagi nie tylko daje widzowi możliwość podziwiania kilku doskonałych kreacji aktorskich, ale jest też imponujący pod względem wizualnym. Digital Spy

Granice miłości to opowieści, którą Arriaga napisał i wyreżyserował po mistrzowsku. Screen Daily

Film został zrealizowany tak pięknie i przejmująco, że muszę przyznać, iż Inarritu traci na swojej aktualności. Film Threat


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub Kangura Młyn Fitness  Sklep Naturalny Baby Shower   Mali Turyści   

Bookmark and Share

archiwum