kpb

Baranki w pieluchach - Co nas kręci, co nas podnieca

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

15 kwietnia zapraszamy na nową komedię Woody'ego Allena!

Baranki w Pieluchach są już na Facebooku!Wśród zakupionych biletów na pokazy Baranków, raz w miesiącu odbywać się będzie losowanie nagród ufundowanych przez Pieluszkarnię lub Sklepik Naturalny.

BILETY: tylko 10 zł!czwartek, 15 kwietnia, godz. 11.00

CO NAS KRĘCI, CO NAS PODNIECA | WHATEVER WORKS
reż. Woody Allen, USA/Francja 2009, 92'

Woody Allen powraca w swoim nowym filmie do ukochanego nowojorskiego Manhattanu! Co nas kręci, co nas podnieca to diablo zabawna, zjadliwie ironiczna i pełna pikanterii komedia w najlepszym Allenowskim stylu.

Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko-męskich, które są dla twórcy Vicky Cristina Barcelona niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od małomiasteczkowej rodzinnej sielanki i znajduje tymczasową przystań w nowojorskim mieszkaniu ekscentrycznego geniusza Borisa (Larry David), mężczyzny w sile wieku. W nowym mieście wszystko wydaje się ciekawe i kuszące, a kolejne miłosne perypetie pięknej Melody postawią na głowie nie tylko jej życie, ale także wyzwolą nieoczekiwane żądze w jej statecznej matce (znakomita Patricia Clarkson), która przybyła do Nowego Jorku, by uratować córkę z rąk namiętnych amantów.

Tak śmiesznego Allena jeszcze nie było. Steven Rea, Philadelphia Inquirer

To będzie jeszcze większy hit, niż ostatnie filmy Allena. Alex Billington, FirstShowing.net
Najpogodniejszy film roku.
Richard Corliss, Time


Cykl polecają:

Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum