kpb

Baranki w pieluchach - Człowiek, który gapił się na kozyRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

10 czerwca zapraszamy na CZŁOWIEKA, KTÓRY GAPIŁ SIĘ NA KOZY, pełną absurdów komedię w doborowej obsadzie! 

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 10 czerwca, godz. 11.00

CZŁOWIEK, KTÓRY GAPIŁ SIĘ NA KOZY | THE MEN WHO STARE AT GOATS
reż. Grant Heslov, USA/Wielka Brytania 2009, 90’

Oparta na faktach satyra wojskowa z udziałem George'a Clooneya, Ewana McGregora, Jeffa Bridgesa i Kevina Spacey.

Reporter Bob Wilton (Ewan McGregor) wpada na trop tajnej amerykańskiej jednostki wojskowej, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny, wykorzystując paranormalne zdolności żołnierzy. Wilton korzysta z nieprawdopodobnych na pozór informacji niejakiego Lyna Cassady’ego (George Clooney), który twierdzi, że sam wchodził w skład tajemniczego oddziału. Założyciel jednostki Bill Django (Jeff Bridges) zaginął i Cassady musi go odnaleźć.

Reporter, licząc na zdobycie historii życia, rusza razem z nim.

Podstawą scenariusza stała się solidnie udokumentowana książka pod tym samym tytułem, autorstwa brytyjskiego dziennikarza, znanego blogera i dokumentalisty Jona Ronsona, który opisał szokujący, tajny program szkolenia wojskowego. Okazuje się, że amerykański rząd przekazał pokaźne fundusze grupie wojskowych wyznających idee New Age!

W tej zadziwiającej historii o parapsychologicznych eksperymentach w armii USA wypowiadają się m.in. pułkownik Jim Channon oraz generał Albert Stubblebine III, absolwent West Point, w latach 1981-1984 szef US Army Intelligence and Security Command (INSCOM), który podzielał wiarę swego podkomendnego, że każdy żołnierz, odpowiednio stymulowany, może wyzwolić drzemiące w nim nadnaturalne moce. Channon, weteran wojny wietnamskiej, napisał książeczkę "First Earth Battalion Operations Manual", pełną wprawiających w osłupienie zaleceń, jak uprawianie seksu grupowego w celu "wzmocnienia energii psychicznej" czy kolaż "pokojowych sposobów walki" z modlitwami buddyjskimi i elementami wschodnich sztuk walki.


Baranki w Pieluchach na Facebooku:
Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum