kpb

Baranki w pieluchach - Kobieta na Marsie, mężczyzna na WenusRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami. Prezentujemy filmy premierowo goszczące na naszych ekranach.

Aby zapewnić naszym specjalnym gościom maksymalny komfort filmy są wyświetlane przy słabo wyciemnionej sali oraz z dźwiękiem odpowiednio przyciszonym. Poza tym, świadomi niewygody towarzyszącej wyjściu z maluchem na drugie piętro, gwarantujemy, że nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby ten problem nie zaprzątał głowy naszych Widzów!

22 lipca zapraszamy na komedię o współczesnej "wojnie płci", w której udział biorą Sophie Marceau i Dany Boon!

Do końca wakacji podczas każdego seansu Baranków w pieluchach będziemy losować drobne upominki dla Maluchów od portalu Kreatywka!

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 22 lipca, godz. 11.00

KOBIETA NA MARSIE, MĘŻCZYZNA NA WENUS | DE L'AUTRE CÔTÉ DU LIT
reż. Pascale Pouzadoux, Francja 2008, 93' 

Przebojowa komedia twórców Jeszcze dalej niż północ i Osiem kobiet. Zabawne perypetie małżeństwa, które usiłuje znaleźć porozumienie w trudnej kwestii podziału domowych obowiązków i pogodzenia ich z zawodowymi. To mogłaby być trzecia część przygód Bridget Jones - gdyby Bridget wyszła za mąż...

Życie po drugiej stronie małżeńskiego łóżka zawsze wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze - tak myślą Ariane (Sophie Marceau) i Hugo (Dany Boon). Aby rozwiązać niekończący się konflikt o to, kto ma w życiu „lepiej”, postanawiają zamienić się na jakiś czas życiowymi rolami. Prawnik pomaga im zamienić się pracą, kontami bankowymi i samochodami… Czy Hugo, który wcześniej zarządzał firmą budowlaną, odnajdzie się jako obnośny sprzedawca biżuterii? Czy Ariane, która do tej pory była „seksowną żonką szefa”, zdobędzie posłuch wśród męskiej załogi? I kto tak naprawdę jest z Marsa, a kto z Wenus?

W filmie występują: Sophie Marceau (Świat to za mało, Braveheart. Waleczne serce, Belfegor - upiór Luwru), Dany Boon (Jeszcze dalej niż północ, Czyja to kochanka, Mój najlepszy przyjaciel, Człowiek z kulą w głowie).


Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia Klub KanguraMłyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep Naturalny Baby ShowerMali Turyści  
Bookmark and Share

archiwum